Remote Reset 50VDC 1.2A POE Power Supply Module POE-50-60W
Shenzhen Toptoday Network Co., Ltd.
Contact Now
Brand Name : UBNT
Model Number : POE-50-60W
Place of Origin : Guangdong, China
MOQ : Negotiable
Price : Negotiable
Connection : Plug In
Output Type : AC
Warranty : 1 Year
Dimensions : 101 x 60 x 33mm
Output Voltage : 50VDC @ 1.2A
Weight : 192g
Contact Now
UBNT POE power supply module POE-50-60W Gigabit POE power supply supports remote reset 50V
Protection
Product Tags:
1.2A POE Power Supply Module
50VDC POE Power Supply Module
POE-50-60W
Wholesale Remote Reset 50VDC 1.2A POE Power Supply Module POE-50-60W from china suppliers
Remote Reset 50VDC 1.2A POE Power Supply Module POE-50-60W Images