Model Number : POE-50-60W
Place of Origin : Guangdong, China
MOQ : Negotiable
Price : Negotiable
Connection : Plug In
Output Type : AC
Warranty : 1 Year
Dimensions : 101 x 60 x 33mm
Output Voltage : 50VDC @ 1.2A
Weight : 192g
UBNT POE power supply module POE-50-60W Gigabit POE power supply supports remote reset 50V
Protection
Remote Reset 50VDC 1.2A POE Power Supply Module POE-50-60W Images |